Referencje Usługi firmy Produkty online Kontakt
Jesteś tutaj: Usługi firmy

Usługi firmy

Firma Kreator Kredytów istnieje od stycznia 2011 roku. Od tego czasu zajmuje się pośrednictwem finansowym. Od 2013 roku również pośrednictwem na rynku nieruchomości. Dla swoich Klientów oferuje dopasowane produkty finansowe zarówno do potrzeb jaki możliwości Klienta. Firma jest od 2012 roku członkiem ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych co pozwala na oferowanie swoim Klientom szerokiego wachlarza usług finansowych oraz zachowanie odpowiednich standardów obsługi Klienta.

Dlaczego My?

 • Doświadczenie z rynkiem finansowym jesteśmy związani od 2007 roku (jako pracownik instytucji finansowych).
 • Słuchamy swoich klientów, proponujemy nie narzucamy swoich rozwiązań.
 • Grono zadowolonych i polecających Klientów mówi samo za siebie.
 • Posiadamy głęboką wiedzę na temat rynku nieruchomości co jest potwierdzone posiadanymi licencjami zawodowymi.
 • Współpracujemy z zawodowcami tj. Rzeczoznawcami, Notariuszami, Geodetami. 
 • Pracujemy kompleksowo nad  tym aby Twój kredyt był dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.
 • Współpracujemy z większością Banków w Polsce.
 • Obsługujemy rynek nieruchomości. Ekspert posiada licencję Pośrednika Nieruchomości.

Gwarancja firmy Kreator Kredytów

Podczas trwania procedury kredytowej, a także po uruchomieniu kredytu gwarantujemy Państwu opiekę Eksperta Finansowego. Będzie on czuwał nad całym procesem, będąc w ciągłym kontakcie z analitykami bankowymi i informując Państwa na bieżąco o przebiegu procedury kredytowej.

 • Dopilnuje prawidłowego przepływu dokumentów oraz informacji.
 • Po wypłacie środków Państwa Ekspert w przypadku istotnych zmian rynkowych skontaktuje się z Państwem i omówi zaistniałą sytuację. Przedstawi w razie potrzeby alternatywne rozwiązanie tak, aby zawsze mieli Państwo przejrzystą sytuację i najlepsze warunki dostępne na polskim rynku.
 • W razie zapotrzebowania na inne produkty finansowe – zarówno te powiązane z kredytem, jak też te, których potrzebę przynosi życie codzienne – Państwa Ekspert dobierze produkt najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb.
News
Raport Szczegółowy

Nowy Produkt Szczegółowa Analiza Kredytów Hipotecznych. Wg wytycznych Klienta. Najniższa rata, najniższy koszt, wybrane Banki. Dla Klienta który podpisze umowę raport jest zawsze GRATIS! Dla Klienta Online wymagamy tylko podania adresu e-mail (oraz danych dotyczących kredytu/nieruchomości). Żadne dane osobowe nie będą gromadzone. Koszt 59,99 PLN.

Pobierz przykładowy raport.

Złóż wniosek o raport.

Produkty Online

Dla osób ceniących swój czas proponuję zapoznać się z ofertą produktów Online. Oferta jest dostępna 24/7. Można spokojnie w domowym zaciszu złożyć wniosek o konto bankowe, kredyt, pożyczkę w banku lub produkt pozabankowy.

Produkty Finansowe Online.

Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl