Referencje Usługi firmy Produkty online Kontakt

Produkty Gotówkowe

Produkty gotówkowe, w porównaniu z produktami hipotecznymi, udzielane są w ograniczonej wysokości. W naszej ofercie znajdziesz produkty do 200000,00 zł. Oprócz maksymalnej wysokości określonej poprzez procedury, wysokość pożyczki dostępnej dla Ciebie jest uzależniona od Twojej zdolności kredytowej. Oferowane przez nas kredyty gotówkowe udzielane są nawet na 12 lat.

  • Z jakimi kosztami wiąże się pożyczka gotówkowa?
    • Prowizja  za rozpatrzenie wniosku – w naszej ofercie w każdym przypadku prowizja za rozpatrzenie wniosku wynosi 0 zł.
    • Prowizja za udzielenie kredytu – prowizja pobierana przez bank po przyznaniu kredytu i podpisaniu umowy kredytowej, jeszcze przed wypłaceniem środków. Promocyjnie może wynosić 0 zł.
    • Ubezpieczenie na życie kredytobiorców. W określonych przypadkach, bank żąda ubezpieczenia na życie kredytobiorcy. Ubezpieczenie takie stanowi zabezpieczenie zarówno dla banku jak i kredytobiorcy, a właściwie dla jego spadkobierców. W przypadku śmierci kredytobiorcy, kredyt spłacany jest z ubezpieczenia, a spadkobiercy, zamiast dziedziczyć długi, dziedziczą wolną od obciążeń nieruchomość.
    • Ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy. Bank może zaproponować ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy. Ubezpieczenie to gwarantuje spłatę rat kredytu przez  określony warunkami ubezpieczenia okres w przypadku utraty pracy przez klienta z przyczyn leżących po stronie pracodawcy.
News
Raport Szczegółowy

Nowy Produkt Szczegółowa Analiza Kredytów Hipotecznych. Wg wytycznych Klienta. Najniższa rata, najniższy koszt, wybrane Banki. Dla Klienta który podpisze umowę raport jest zawsze GRATIS! Dla Klienta Online wymagamy tylko podania adresu e-mail (oraz danych dotyczących kredytu/nieruchomości). Żadne dane osobowe nie będą gromadzone. Koszt 59,99 PLN.

Pobierz przykładowy raport.

Złóż wniosek o raport.

Produkty Online

Dla osób ceniących swój czas proponuję zapoznać się z ofertą produktów Online. Oferta jest dostępna 24/7. Można spokojnie w domowym zaciszu złożyć wniosek o konto bankowe, kredyt, pożyczkę w banku lub produkt pozabankowy.

Produkty Finansowe Online.

Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl